Експертна оцінка земельної ділянкиВинесення меж земельної ділянки — це визначення або відновлення меж земельної ділянки на місцевості, у випадках, коли після землевпорядних робіт, межові знаки були втрачені або були встановлені.

Коли необхідно проводити винесення межі земельної ділянки?

Виникають різні ситуації, наприклад, найпоширеніша, ви купили нову ділянку, а кордони на місцевості з якихось причин не були визначені. На руках у вас є тільки державний акт на право власності.
У такій ситуації, не можливо точно визначити межі ділянки без сучасного високоточного геодезичного обладнання і послуг досвідчених фахівців.
Як визначити чи відновити кордони своєї земельної ділянки.
Щоб визначити і зробити винос межі земельної ділянки, геодезистам необхідно отримати його координати в державній системі координат. Координати в формі кадастрової виписки, необхідно замовити в земельних ресурсах вашого міста (району).
Після отримання виписки, фахівці виїжджають до Вас і за допомогою спеціального GPS обладнання визначаються координати станції прив’язки. Процес отримання координат станції займає від кількох хвилин до кількох годин. Коли дані будуть прораховані, почнеться безпосередній винос точок вашої ділянки. Якщо при винесенні в натуру ділянки його поворотні точки виявляються на землі, то забивається арматура, якщо на асфальті то забиваються дюбеля. Додатково місце винесення може фарбуватися в яскравий колір, позначатимуться стрічкою. Також можуть виникнути ситуації, коли виноситься точка, може виявитися в недоступному або незручному місці (купа з піском, якщо ви, наприклад вже ведете якийсь будівництво).
Після закріплення знаків складається і передається акт встановлення (відновлення) кутів поворотів меж ділянки.
За встановленими межовим знакам, власник може спокійно встановлювати паркан. Після винесення меж ділянки можливо Вам ще буде потрібно топографія земельної ділянки для проектування та подальшого будівництва.
Винос точок також потрібно і в безлічі інших випадків. Фахівці нашої компанії допоможуть вам винести в натуру (проект, будівля, трасу, вісь), в незалежності від площі і кількості поворотних точок.

Необхідні документи:

Останні Новини

Біржова діяльність

Оціночна діяльність

Землеустрiй